Szukasz miejsca z duszą, które urządzisz według własnego uznania? A może potrzebujesz przestrzeni na warsztat, magazyn lub działalność gospodarczą? Ta oferta jest dla Ciebie!
Lokalizacja: Dąbrowice, powiat kutnowski, woj. łódzkie.
Powierzchnia działki: 2829 m² (duża, ustawna przestrzeń).
Cena: 200 000 zł
Dom z lat 70-tych to klasyczna konstrukcja, która czeka na drugie życie.
Stan: Do remontu – co pozwala na dowolną aranżację wnętrz i nowoczesną termomodernizację.
Potencjał: Idealny metraż dla pary, małej rodziny lub jako dom całoroczny/letniskowy.
Media: Wodociąg miejski podłączony do budynku.
To prawdziwy skarb tej nieruchomości! Potężna przestrzeń gospodarcza, która daje mnóstwo możliwości:
Garaż: Bezpieczne miejsce na samochody lub maszyny.
Magazyn/Warsztat: Idealna wysokość i metraż pod przydomowy biznes, stolarnię lub przechowywanie sprzętu.
Stan: Budynek murowany, w dobrym stanie strukturalnym.
Działka o powierzchni blisko 3000 m² to prywatny azyl. Możesz tu założyć ogród warzywny, sad lub stworzyć wymarzoną strefę relaksu z altaną i grillem.
Cisza i spokój: Dąbrowice Miasto to miejscowość o historycznym charakterze, zapewniająca oddech od miejskiego zgiełku.
Lokalizacja: Dobry dojazd do Kutna i węzłów autostradowych.
Dlaczego warto? W cenie mieszkania w bloku otrzymujesz dwa solidne budynki i ogromny teren. To idealna propozycja dla osób przedsiębiorczych lub tych, którzy chcą uciec na wieś, nie rezygnując z dobrej komunikacji.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo!
W celu otrzymania więcej szczegółów na temat tej nieruchomości zapraszam do biura lub do kontaktu telefonicznego 730337223
GWARANTUJĘ BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI:
- transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik
- posiadam obowiązkowe ubezpieczenie OC
Usługa pośrednictwa jest płatna.
Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest LILEMAR Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.